Menu
Sepetim
Doqu Home Bahar Fırsatları ile Yastıklarda Net 30% İNDİRİM

Blog RSS Feed

08 Eyl 2021 Nevresim Takımı Trendleri
0 158
Yatak odası dekorasyonuna en büyük katkıyı sağlayan öğelerden biri olan nevresim takımları, her sezon yenilenen tasarım çeşitliliği ile evlerimizi renklendirmeye devam ediyor. Biz de bu sezon yine hem..
08 Eyl Babanızı Sevindirecek Şık Hediye Önerileri
0 96
İnsanların özel günlerde sevdikleri tarafından hatırlandıklarını görmek, dünyanın en değerli ve paha biçilemez şeylerinden biridir. Bilhassa anneler ve babalar için bu çok daha değerli hale gelir. Siz..
08 Eyl Battaniye Nasıl Yıkanır?
0 87
Çoğu zaman silerek temizlemeye çalıştığımız, zarar görecek endişesiyle yıkamaktan çekindiğimiz battaniyeleri; iki farklı yöntemle yıkamak aslında son derece kolay. Battaniye yıkamanın inceliklerini pa..
14 Eyl Küçük Yatak Odalarını Daha Ferah Gösterecek İpuçları
0 53
Küçük yatak odaları pek çok bakımdan dezavantajdır. Yatak odası takımlarının sığması açısından zorluk yaşatırken ferah şekilde zaman geçirmeye de engel olur. Hareket alanını daraltmasının yanı sıra za..
14 Eyl Birbirinden Şık Ev Hediyesi Fikirleri
0 49
Ev değiştiren sevdikleriniz için onları mutlu edecek veya bir ihtiyaçlarını ortadan kaldıracak hediyeler satın almak isteyebilirsiniz. Ev hediyeleri hem ev değiştirme sürecinde küçük ihtiyaçları karşı..
14 Eyl Cilt Dostu Kumaşların Özellikleri
0 37
Cilt dostu kumaşlar, vücutta herhangi bir alerjiye veya kaşıntıya yol açmayan kumaşlardır. Yıkandıkları zaman kolay kolay yıpranmazlar ve her mevsim kullanıma uygun seçeneklerdir. Özellikle de hassas ..
14 Eyl Sizin Yorganınız Hangisi
0 47
Huzurlu ve rahat bir uyku uyumak adına doğru yorgan seçiminde bulunmak oldukça önemli! Güne zinde başlamak ve uyku sürecinde konforlu hissetmek göz ardı edilmemesi gereken noktalardan… Peki sizin için..
14 Eyl Kaz Tüyü Hakkında Bilinmesi Gerekenler
0 44
En kaliteli ve uzun ömürlü yastık veya yorgan nasıl olmalıdır diye sorulduğunda, verilecek ilk cevaplardan biri kaz tüyü dolgulu olması gerektiğidir. Tabi ki bu bir tesadüf değil. Tamamen doğal bir ya..
14 Eyl Mevsime Göre Nevresim Seçimi
0 45
Tıpkı kıyafet seçimlerimizde olduğu gibi günün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz yatak odalarımızda nevresim takımı seçerken de sıcaklık koşullarını göz önüne alarak hareket etmeliyiz. Her kumaşın fark..
14 Eyl Doğru Yastığı Bulmanın Püf noktaları
0 46
Yataktan yorgun ve hiç uyumamış gibi kalkmak, gün boyu çekilen boyun ve sırt ağrıları, gece boyunca tekrarlanan uyku bölünmeleri… Siz farkında olmasanız da bu şikayetlerin hepsinin sebebi doğru yastık..
14 Eyl Yastıkta Doğal Dolgu Malzemeleri Nelerdir?
0 43
Sağlıklı ve huzurlu bir uyku hepimizin ortak hayallerinden biri… Peki sizce uyurken kullandığınız ürünler de sağlıklı mı? İyi, doğru ve dengeli bir uyku için her şeyde olduğu gibi uyurken kullandığımı..
14 Eyl Pike mi Nevresim Takımı mı?
0 81
Nevresim takımı ile pike takımı, birbirleriyle benzerlik gösteren hatta birbirleriyle karıştırılan iki farklı ev tekstili ürünleridir. İkisini birbirinden ayıran en önemli özellik, mevsimlere göre şek..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)